Idea działalności

Ideą naszego działania jest kompleksowa obsługa nieruchomości, tzn. całkowite odciążenie właściciela od zagadnień związanych z nieruchomością, poza kierunkowymi decyzjami. Dbamy o bezpieczeństwo, aspekty prawne nieruchomości, zapewniamy optymalne zarządzanie finansami, minimalizujemy koszty utrzymania budynków bez utraty na jakości oferowanych usług. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi współpracujemy z szeregiem sprawdzonych i solidnych firm świadczących usługi serwisowe takie jak:

  • techniczna obsługa budynków – konserwacja systemów i instalacji, przeglądy, modernizacje, remonty,
  • ochrona mienia,
  • ubezpieczenia,
  • sprzątanie,
  • konserwacja terenów zielonych.

Pozwala to nam na zapewnienie kompleksowej obsługi nieruchomości w konkurencyjnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dostarczanych usług. Przekazaną w zarządzanie nieruchomość zajmujemy się w najlepszy sposób – zależy nam na długotrwałej relacji i współpracy. Usługi zarządzania nieruchomościami wykonywane są przez licencjonowanego zarządcę nieruchomości. Do bieżącej obsługi nieruchomości oddelegowany zostaje administrator z doświadczeniem w obsłudze nieruchomości. Zarówno zarządca jak i administrator posiadają dostęp do zapisów księgowych, tak aby na bieżąco udzielać informacji właścicielom lokali również w tym zakresie. Taki sposób działania pozwala na zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Wyróżnia nas elastyczność i zaangażowanie z jakim administrujemy nieruchomościami, wsłuchujemy się w opinie mieszkańców co pozwala nam oferować rozwiązania dopasowane do potrzeb. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.