O firmie

Safe Property jest firmą działającą w branży nieruchomości, specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami. Nastawiamy się na najlepszą jakość wykonywanych usług w celu zadowolenia partnerów. Chociaż jako firma istniejemy na rynku od roku 2011 to nasz zespół tworzą osoby związane z branżą nieruchomości od ponad piętnastu lat. W naszym portfolio znajdują się głównie budynki mieszkalne – Wspólnoty Mieszkaniowe oraz powierzchnie magazynowe. Wspólnoty Mieszkaniowe, którymi zarządzamy bądź administrujemy to w głównej mierze budynki nowe, przejęte w zarządzanie lub administrowanie bezpośrednio po zakończonych przedsięwzięciach deweloperskich.

Naszym pomysłem na działalność jest współpraca z dobrymi partnerami, oparta na partnerskich zasadach, dlatego też żaden z klientów z którym rozpoczęliśmy współpracę nie zrezygnował z naszych usług. Na niektórych nieruchomościach rozpoczynaliśmy jako zarządca powierzony i pomimo zmiany zarządu na właścicielski obdarzono nas zaufaniem i doceniono nasze zaangażowanie co powodowało, że do dziś administrujemy nieruchomością wspólną.

W czasie wieloletniej współpracy daliśmy się poznać klientom jako odpowiedzialny i osiągający sukcesy, a zarazem elastyczny i kreatywny partner.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, proponujemy rozwiązania dopasowane do nieruchomości i potrzeb użytkowników.